FAQ

Jak zapisać się na pielgrzymkę?

Jeśli chciałbyś pielgrzymować z grupą Pomezania Kwidzyn, powinieneś zgłosić ten fakt Księdzu Przewodnikowi. Najlepiej zrobić to indywidualnie,
w Parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie. Zgłoszenia możesz dokonać także mailowo. Wystarczy, że napiszesz na adres pomezaniakwidzyn@gmail.com

Czy są przewidziane spotkania przedpielgrzymkowe?

Tak, przewidujemy dwa spotkania informacyjno- organizacyjne. Dokładny termin spotkania zamieszczony będzie w zakładce aktualności oraz na naszych portalach społecznościowych.

Czy za pielgrzymkę trzeba płacić?

Tak, należy uiścić opłatę organizacyjną, która w tym roku wyjątkowo wynosi 300 zł. Pieniądze te pokrywają koszty ubezpieczenia i autobusu wiozącego bagaże.

Chciałbym wyruszyć na pielgrzymkę, ale nie mam pieniędzy…

Jeśli Twoja sytuacja materialna nie pozwala na pokrycie kosztów organizacyjnych, nie martw się. Co roku nasi wspaniali Dobroczyńcy (zajrzyj do zakładki pomogli nam) wspierają dzieło pielgrzymki, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokryć koszty organizacyjne osób, których sytuacja materialna nie pozwalałaby na wyruszenie z nami do tronu Pani Jasnogórskiej. Jeśli chcesz z nami pielgrzymować, wystarczy zgłosić ten fakt Księdzu Przewodnikowi, bądź skontaktować się z nami mailowo.