A po pielgrzymce…

Pielgrzymowanie nie kończy się 11 sierpnia przed Tronem Jasnogórskiej Pani. Nasze doświadczenia przynosimy do codzienności, pragniemy żyć w bliskości z Chrystusem każdego dnia.

W ciągu roku organizowanych jest wiele wydarzeń o charakterze religijno – formacyjnym. Zachęcamy do uczestnictwa.

Chwilę po pielgrzymce… pielgrzymka: SIERPIEŃ
Pielgrzymka piesza do Sanktuarium Św. Rodziny w Ryjewie organizowana jest co roku pod koniec sierpnia. Grupa wyrusza spod Parafii Św. Trójcy w Kwidzynie.

https://sanktuariumryjewo.pl/

Pielgrzymka piesza do Piaseczna: WRZESIEŃ
Pielgrzymka piesza do Sanktuarium Maryjnego w Piasecznie organizowana jest co roku na początku września. Z Kwidzyna wyruszają dwie grupy: Parafii Św. Trójcy oraz Miłosierdzia Bożego.

http://www.sanktuarium-piaseczno.pl/

Grupowe spotkanie popielgrzymkowe: WRZESIEŃ
Miesiąc po zakończeniu pielgrzymki pieszej spotykamy się, najpierw na Mszy Świętej, a później wspólnym biesiadowaniu. Wspominamy nasze wędrowanie, dzielimy się wrażeniami i zdjęciami. Zawiązujemy wspólnotę.

Europejskie Spotkanie Młodych TAIZE: STYCZEŃ
Co roku na przełomie grudnia i stycznia w wybranych miastach Europy odbywają się ekumeniczne spotkania Pielgrzymki Zaufania przez Ziemię. Niezwykłe wydarzenie, warte doświadczenia.

http://www.taize.fr/pl

Grupowe pielgrzymkowe spotkanie opłatkowe: STYCZEŃ
Na początku stycznia spotykamy się na wspólnej agapie, śpiewamy kolędy i dzielimy się opłatkiem. Wspominamy zeszłoroczną pielgrzymkę, podsumowujemy miniony rok oraz przygotowujemy się duchowo na nadchodzące wydarzenia, życząc sobie wzajemnie pomyślności i Bożego błogosławieństwa.

Spotkanie Młodych LEDNICA 2000: CZERWIEC
Co roku młodzież z całej Polski spotyka się na Polach Lednickich, by wspólnie śpiewem i tańcem wielbić Boga. Zachęcamy do uczestnictwa.

https://www.lednica2000.pl/